Як повідомляє районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району, в районі продовжує працювати робоча група з профілактики та запобігання виникненню несанкціонованої торгівлі.

За останній тиждень в Олександрівському районі проведено чотири рейди по ліквідації «стихійної» торгівлі на вулицях Шкільній, Поштовій, Запорізькій. Відносно порушників складено адміністративні протоколи за порушення правил благоустрою за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Демонтовані два автопричепи «Купава» на вулиці Запорізькій.

З особами, які здійснюють несанкціоновану торгівлю, проведена роз’яснювальна робота щодо неприпустимості торгівлі в невстановлених місцях, адміністративної відповідальності за подібне правопорушення, порядку ведення законної торговельної діяльності.

Відзначимо, що порушення правил благоустрою територій населених пунктів відповідно до статті КУпАП тягне за собою штраф для громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – для посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.