На Запоріжжі фінінспектори в державному навчальному закладі  «Запорізький будівельний центр  професійно-технічної освіти» встановили  понад 76 тис. грн. зайво виплаченої зарплати.

При ревізії фінансово-господарської діяльності фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області  встановили фінансових порушень на суму 184,3 тис. грн. Найбільшу суму порушень – 76,4 тис. грн. встановлено при нарахуванні та виплаті зарплати працівникам закладу та нарахуванні і перерахуванні єдиного соцвнеску.

У ході інспектування встановлено покриття за рахунок загального фонду обласного бюджету витрат у сумі майже 72 тис. грн., пов’язаних з наданням платних послуг, які повинні фінансуватися із спеціального фонду. У Центрі навчалося двоє учнів, які на той момент вже здобули за рахунок бюджетних асигнувань первинну професійну підготовку в іншому закладі профтехосвіти та не мали права на навчання за держзамовленням, проте їм безпідставно виплатили майже 7 тис грн.. стипендії, індексації та премії. Окрім цього  навчальний заклад недоотримав 3 тис грн . платних послуг. Завдяки вжитим заходам фінінспекторів у ході ревізії відшкодовано та усунуто порушень фінансової дисципліни на 106  тис грн. За допущені порушення сім посадових осіб закладу притягнуто до адмінвідповідальності

За результатами ревізії зупинені операції з бюджетними коштами та призупинено бюджетні асигнування. Матеріали ревізії направлено до правоохоронних органів.