В Олександрівському районі розпочали реконструкцію скверу Піонерів

У Запоріжжі облаштовують ще одну улюблену зону відпочинку містян, відому під назвою сквер Піонерів. Роботи тут стартували з початку грудня. Сьогодні хід реконструкції проконтролював мер Володимир Буряк.


– Вже кілька років у Запоріжжі реалізується програма благоустрою міста. Концепція дуже проста. У кожному районі повинна бути одна велика або кілька невеликих зон відпочинку. Відносно цього скверу вирішили самі мешканці Олександрівського району, які під час опитування висловилися щодо необхідності його благоустрою. Тому, враховуючи побажання запоріжців, ми запланували ці роботи, – сказав Володимир Буряк.o_1drq9vj0h3ed13ek1peh7vl1ejn22

o_1drq9vj0iftl3kkg7b131v1f5m27Нагадаємо, у Запоріжжі проводили опитування стосовно благоустрою зелених зон Олександрівського району. З тисячі опитаних мешканців майже 700 відзначили, що в першу чергу необхідно впорядкувати саме цей сквер.

Одну з центральних зон Олександрівського району очікує суттєве оновлення. Територію розпланують з урахуванням існуючого рельєфу. До зелених насаджень додадуть нові дерева та кущі, відновлять газони та квітники. Для них облаштують систему поливу. Пішохідні доріжки викладуть декоративною плиткою, встановлять нові лавки, замінять систему освітлення. Найбільші зміни очікують скульптуру-фонтан «Дружби народів», який багато років перебуває в занедбаному стані. Його приведуть до первинного вигляду за допомогою архівних фото, однак, як фонтан він функціонувати не буде.
o_1drq9vj0h64guv10769c31lg424

o_1drq9vj0hot6i39qi3421i2s21

o_1drq9vj0h4h25llh564vi165d23Роботи планується завершити наступного року. Також міський голова наголосив, що у 2020 році продовжиться облаштування скверу Ювілейного в Хортицькому районі, парків Клімова та Бочарова в Шевченківському та інших зон відпочинку містян.

Читайте також: У Запоріжжі презентували бюджет 2020 року