Ринки – лідер за кількість виявлених порушень протиепідемічних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби у вересні перевірили більше тисячі різноманітних об’єктів – кафе, ресторанів, магазинів, ринків, закладів освіти. На кожному другому з них порушують карантинні обмеження. При цьому серед порушників як власники, так і відвідувачі.

Так, лідером за кількістю виявлених невідповідностей стали агропородовольчі ринки. Порушення знайшли на всіх перевірених ринках.  Найчастіші з них – це недотримання маскового режиму, відсутність маркування для соціальної дистанції, використання багаторазових рушників, обслуговування відвідувачів без одноразових рукавичок та захисних окулярів, відсутність інформації про температурний скринінг працівників, використання несертифікованих дезінфекторів тощо.

За результатами перевірок виписані 149 протоколів про адміністративну відповідальність, повідомляє Держродспоживслужба в Запорізькій області.

Нагадаємо, Запорізька область перейшла в “жовту” зону за рівнем захворюваності на коронавірус, частина міст та районів взагалі опинилась в “помаранчевій” зоні.

Читайте також: На Запоріжжі за добу більше сотні людей захворіли на коронавірус