Сергій Гладченко

У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання заступник голови комісії Сергій Гладченко. У роботі комісії взяли участь депутати Андрій Бережний, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Василь Полюсов, Сергій Пшигоцький, Володимир Фомін, Людмила Шаталова.
Члени комісії заслухали звіти представників управлінь з питань земельних відносин, комунального господарства і дорожнього будівництва, транспортного забезпечення та зв’язку, департаментів архітектури і містобудування, освіти і науки, молоді та спорту міськради, взявши їх до відома, надавши відповідні протокольні доручення в руслі підготовки до позачергової і чергової сесій міської ради.
На засіданні обговорено низку проектів рішень про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання їх у постійне користування. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин Юлія Сколибог.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти задля детальнішого вивчення проблем.
Комісія розглянула протести прокуратури, ухвалила проекти документів стосовно надання дозволів на оренду землі, обладнання й спорудження гаражів та кіосків, провела традиційний прийом громадян.