З 14 березня у місті змінюється комендантська година. Згідно наказу, який видав начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, тепер вона діє з восьмої години вечора до п’ятої години ранку. У цей же час буде діяти і спеціальний режим світломаскування, – повідомляє офіційний Телеграм-канал Запорізької міської ради.

Тож максимально обмежте своє перебування на вулицях і без нагальної потреби взагалі не виходьте з дому. Навіть у той час, коли комендантська година не діє. А у комендантську годину виходити з дому можна лише для того, щоб спуститися в укриття. Обов’язково робіть це, коли чуєте сповіщення про повітряну тривогу. Не ігноруйте сирену. Учора ми перебували в сховищах недарма – адже у місті було чутно звуки вибухів.

Також Олександр Старух підписав ще один наказ, який дозволяє продаж алкогольної продукції з десятої години ранку до другої години дня у тих магазинах, які мають відповідну ліцензію.

Прохання не зловживати алкоголем та зберігати ясний і тверезий розум.

Щодо гуманітарних конвоїв, які учора відправилися із Запоріжжя до Енергодару, Токмаку, Полог та Маріуполю.

На жаль, новини невтішні. Колону на Енергодар-Токмак-Пологи окупанти зупинили у Василівці та утримували її тривалий час. Врешті-решт до Енергодару гумконвой пропустили, а до Токмаку та Полог – ні. Тож ця колона розвернулася і поїхала назад. На зворотному шляху вона спробувала обійти зруйнований окупантами автомобільний міст біля Кам’янського, і зіштовхнулася з бойовою позицією ворожих військ, які колону далі не пустили. За інформацією станом на учорашній вечір гумконвой зупинився в районі Кам’янського. Людей намагалися евакуювати у пішому порядку.

Гуманітарний конвой, що вирушив до Маріуполя, розкрадався окупантами на кожному ворожому блок-пості до самого Токмаку. Рашисти насильно вилучали продукти харчування, одяг, предмети гігієни. Коли гумконвой доїхав до Токмаку, то там його взяв під супровід ворожий патруль. Зараз колона знаходиться у Бердянську і рухається в напрямку Маріуполя.

Дуже сподіваємося, що усі люди, які знаходяться у гуманітарних конвоях, залишаться живими та неушкодженими.