На сцені “95 квартал”

На оперативній нараді з актуальних питань життєдіяльності міста в мерії за активну роботу з організації та забезпечення функціонування неофіційної фан-зони на каскаді фонтанів “Райдуга” Подяками виконкому було нагороджено стажера на посаду заступника міського голови, депутата міської ради Валерія Еделева, директора КП “Титан” Костянтина Бобкова, заступника начальника міського управління внутрішніх справ Запоріжжя Андрія Долинного.
Міський голова Запоріжжя Олександр Сін зазначив, що запорізьку фан-зону відвідали десятки тисяч запоріжців. Вона стала однією з кращих неофіційних фан-зон в Україні. Весь цей час комунальні служби забезпечували належний санітарний стан території, міліція охороняла громадський порядок.
Олександр Сін висловив думку, що чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі було проведено на найвищому рівні. Це засвідчили й оцінки, які дали вищі посадові особи УЄФА.
“Це велика перемога нашої країни, яка підтвердила, що Україна є сильною державою, здатною організовувати змагання подібного рівня. Це відповідь тим, хто ще рік-півроку тому сумнівався в можливості проведення Євро-2012 в Україні”, – сказав мер міста.
1 липня відбувся фінальний матч чемпіонату Європи і пройшло святкове закриття неофіційної фан-зони в Запоріжжі – перед городянами виступили зірки “95 кварталу” та гурт “Друга ріка”.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua,
фото Володимира Шеремета