16 травня представники уряду Німеччини передадуть мешканцям Запоріжжя повністю відремонтований дитячий садочок №100, який не працював за призначенням понад 20 років. У заході візьмуть участь Генеральний консул Федеративної республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мьоссінгер, представник Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Штефані Левенхаген та керівник Ініціатив інфраструктурної програми для України Уве Штумпф.  

Садочок було відремонтовано за кошти, виділені Німеччиною для підтримки регіонів, які прийняли найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. Реконструкцію садочку здійснено німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у рамках реалізації Ініціатив інфраструктурної програми для України, зокрема, проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

Будівлю садочку було зведено ще 1961 року, aле починаючи з 90-х садочок було закрито. В останні роки, зокрема у зв’язку з суттєвим збільшенням населення Запоріжжя і області через ситуацію на Сході країни, питання розвитку соціальної інфраструктури стало як ніколи актуальним.

Унікальність садочку полягає в тому, що він працюватиме за принципами інклюзії, а, значить, діти з особливостями розвитку зможуть навчатися разом з однолітками і у такий спосіб легше інтегруватись у суспільне життя.

Загалом в садочку навчатимуться близько 70 дітей, серед яких діти з особливими потребами та діти-переселенці.