Чемпіонат світу-2013. Відбірковий етап
Португалія – Україна – 27:26 (15:13).
Україна: Онуфрієнко (3), Бурка (5), Козакевич (5), Остроушко (3).
Уже в дебюті заключної зустрічі відбіркового гандбольного турніру до ЧС-2013 у другій європейській групі португальці приголомшили українців – 3:0.
На 12-й хвилині перевага господарів склала вже п’ять м’ячів – 9:4. Проте наприкінці тайму українці зібралися і зуміли зрівняти рахунок – 12:12. Розвинути успіх не вдалося.
Провал на початку другої половини, коли команда Леоніда Захарова програла відрізок з рахунком 0:5, результат зустрічі було практично визначено.
Однак українці не здавалися до фінальної сирени. За дві хвилини до кінця зустрічі українці знову зрівняли рахунок (25:25), але ні зберегти його, ні вирвати перемогу не зуміли. Таким чином, у плей-офф до чемпіонату світу пробилася збірна Португалії.
Підсумкове становище: Португалія – 8 (4), Україна – 4 (4), Туреччина – 0(4).