У чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України зіграні матчі другого туру. Всі чотири команди запорізької ДЮСШ «Металург» грали проти однолітків з Дніпра.

Команди U-14 і U-16 зустрічалися з суперниками на виїзді і поступилися з однаковим рахунком 0:1. 15-ти та 17-річні «металурги» приймали дніпропетровців вдома. Футболісти випускного класу розписали з гостями нульову нічию. А єдину перемогу в турі вирвала команда U-15. Уже в першому таймі «Металург» забив суперникам три м’ячі. Автором усіх трьох став Георгій Ковальський. Після перерви дніпровські хлопці відповіли двічі, але рахунок лишився на користь господарів – 3:2.

Третій тур всі команди ДЮСШ «Металург» проведуть проти «Зірки» з Кропивницького 24 вересня. Хлопці до 14 і 16 років гратимуть вдома, а команди U-15 і U-17 відправляться в гості