На ділянці по вулиці демократичній працює мала дорожня фреза – спецтехніка, призначена для усування старого асфальтного покриття у місті пошкодження дорожнього полотна. На місці ями автомобіль залишає так звану «дорожню карту» – прямокутне поглиблення, яке робітники бригади «ЕЛУАШ» продувають від бруду та пилу, оброблюють бітумом: «У роботах ми чітко дотримуємося технологічного процесу. Зараз хлопці засипляють дорожню карту гарячим асфальтом приблизно 160 С, а коток його утрамбує. – зазначає керівник ДЕУ Заводського району КП «ЕЛУАШ» Ольга Рой.

Трошки далі від Демократичної по вулиці Лізи Чайкіної паралельно ремонтують ділянку на переїзді трамвайного полотна. Робітник Олексій, зазначає: «Тут ми не можемо задіяти фрезу, адже тут прокладені трамвайні рейси, крім того, під поверхнею асфальту бруківка, яку просто так не прибереш. Ми використовуємо відбійні молотки, а засипаємо дуже гарячим асфальтом». Робітник зазначає – працювати з гарячи асфальтом не страшно – надійно захищає форма. Та по іншому не можуть – краще взагалі не робити, чим робити погано.

Після того як суміш рівномірно розподілять приходить черга катка, який лоречі новий, придбаний у минулому році разом з іншою спецтехнікою яка працює на доргах нашого міста.

Ольга Рой зазначила: « Роботи плануємо завершити до кінця тижня. У нашому районі вже ліквідовані ями на дорогах вулицями Каліброва, Південне шосе, Лізи Чайкіної, приступили до ремонту по вулиці Північне шосе. У планах – вулиці Добровольчих батальйонів, Республіканська, Теплична, Скворцова»

На сьогоднішній день у місті силами комунального підприємства «ЕЛУАШ» було відремонтовано близько 13106м2 автошляху. Зокрема, близько 2000 м2 це дороги до міських кладовищ, адже попереду поминальні дні.

Буцанова Дарина