На ці цілі з бюджету міста виділили 1,6 мільйона гривень. На них планують відремонтувати близько 5,8 тисячі квадратних метрів асфальтного покриття.

Середній та ямковий ремонт буде проводиться за восьми адресами, які визначили за скаргами мешканців, провівши додаткове дослідження. У переліку двори, що розтошовані по вул. Історичної, 45, 47, Євпаторійській, 1, Добровольчих батальйонів, 77, Республіканської, 53, 57, Тенісної, 17, Вроцлавської, 34 та Сеченова, 68.

Як розповіла начальник Заводського ДЕУ КП «ЕЛУАД» Ольга Рой, в роботі застосовується машина фірми «Вінгер», яку місто придбало у кінці минулого року. Це «Фреза-2000» з шириною захвату 2 метри. Працівники «ЭЛУАДа» просто не можуть нарадуватися на новинку – з такою технікою робота аж кипить.

Голова Заводської райадміністрації Андрій Баєв каже, що для підрядника, який переміг у тендері (КП «ЕЛУАД»), поставили жорсткі терміни : виконати всі роботи до 10 червня. І у них є бажання оперативно і якісно виконати цю роботу.

– Ми вибрали самі проблематичні двори, – каже Андрій Баєв. – Залежно від руйнування асфальтного покриття будемо виконувати 60% – середнього ремонту і 40% – ямкового. Також підрядник проведе часткову заміну бордюрова. Якщо брати по всьому району в цілому, то буде відремонтовано 30-40% площ, яку необхідно відремонтувати. А щоб повністю пройти з ремонтами всі двори Павло-Кічкаса, знадобиться 3-4 роки.

Юрій ХАРЧЕНКО, фото автора