Керівником департаменту освіти і науки міськради став Станіслав Романчук

Сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк представив колективу департаменту та директорам навчальних закладів міста нового керівника. Про це міський голова написав на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”.85012623_2519240005015109_6966108187250393088_n

50-річний Станіслав Романчук майже 30 років працює у сфері освіти. Пройшов шлях від звичайного вчителя математики до начальника управління Державної служби якості освіти в Запорізькій області. Працював заступником директора, директором у запорізьких школах, очолював територіальний відділ освіти в Комунарському районі.


Нагадаємо, колишню директорку департаменту Юлію Погребняк міський голова звільнив у травні минулого року. За офіційною версією, вона перейшла працювати в інший підрозділ. Насправді ж скандально відома чиновниця таким чином намагалась уникнути звільнення за неналежне виконання обов’язків.

Керівниця департаменту неодноразово потрапляла у скандальні ситуації, а її ініціативи обурювали депутатський корпус і міського голову. Зокрема Юлія Погребняк, прикриваючись оптимізацією навчальних закладів,  пропонувала закрити школи. Через неспроможність очільниці департаменту малеча у дитсадках отримувала неналежне харчування. Крім того, Юлія Погребняк так і не змогла розібратися з “благодійними внесками” та булінгом у підпорядкованих закладах, через що за справу взялася прокуратура. За неналежне виконання покладених обов’язків, колишня директорка департаменту освіти отримала навіть дві догани від міського голови, а місцеві ЗМІ й зовсім охрестили її відомою корупціонеркою.

Читайте також: У школах Запоріжжя триває карантин