У департаменті освіти і науки Запорізької міської ради планують провести реконструкцію дитячих садків і відкрити три нові групи. Про це йдеться у проекті рішення міської ради.
У планах на 2017 рік відкрити додаткові дошкільні групи у ДНЗ №155 «Калинка» (Вознесеновський район), ДНЗ «Росинка» Шевченківський район в навчально-виховному комплексі №63 (Шевченківський район) . На ці цілі в бюджеті закладено 3 мільйона 161 тисяча гривень. При цьому Управління капітального будівництва має провести капітальний і поточний ремонт дитячих садків на загальну суму 22 мільйони гривень.
Крім цього у зв’язку з новою освітньою ініціативою, яка проходить під патронатом дружини президента Марини Порошенко, в Запоріжжі впроваджується інклюзивна освіта. А для створення умов виникла необхідність у відкритті медіатек в ЗНЗ №3 та №73. Для цих цілей в бюджеті зарезервували 237 тисяч гривень для придбання обладнання та предметів довгострокового користування та 605 тисяч гривень для капітального ремонту туалетів і пандусів.
Нагадаємо, що також в цьому році з коштів громадського бюджету реалізують ініціативи проектів-переможців в освітній сфері – ремонт і благоустрій шкіл і дитячих садків на загальну суму в 2 мільйони 797 тисяч гривень, що становить 55% всього суспільного бюджету.