За минулу добу в регіоні підтвердили 6 летальних випадків

Четверо померлих – жителі Запоріжжя, 1 – у Вільнянському районі та 1 – у Токмацькому районі. Такі дані наводить запорізький обласний лабораторний центр. Переважна більшість померлих, окрім коронавірусу мали супутні захворювання та перебували в зоні ризику за віком.

Також за минулу добу коронавірусну інфекцію виявили у 145 мешканців регіону. 50 нових випадків підтвердили у Запоріжжі, 30 – в Мелітополі, 7 – у Бердянську, 13 – в Енергодарі, 3 – в Бердянському районі, 2 – у Василівському районі, 8 – у Вільнянському районі, 1 – у Веселівському районі, 3 – в Гуляйпільському районі, 5 – в Запорізькому районі, 1 – в Кам’янко-Дніпровському районі, 10 – в Мелітопольському районі, 2 – в Приморському та 10 – у Токмацікому районах. Загалом з початку епідемії небезпечну інфекцію підтвердили у 5007 жителів області. При цьому одужали вже 1595 людей, ще 3329 хворих перебувають у стаціонарах лікарень та вдома на самоізоляції.

У Запоріжжі підтверджені вже 2254 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 949 запоріжців побороли недугу. На лікуванні у стаціонарах та вдома під наглядом лікарів перебувають 1267 містян.

Читайте також: У Запоріжжі молоді лікарі отримали нагороди від мера Володимира Буряка