За перемогу у тендерах на виконання будівельних робіт учасники повинні були віддати 5% від суми договору

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України повідомляє, що викрили злочинну «схему» із визначення переможців у тендерних закупівлях у медзакладі, який розташово у Вознесенівському районі міста.

Сайт 061 уточнює, що річь йде про КНП «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань» облради.
Встановлено, що до організації злочинних дій причетний голова тендерного комітету. За перемогу у тендерах на виконання будівельних робіт та безперешкодне здійснення розрахунків учасники повинні були віддати 5 відсотків від суми договору.

Фігуранта затримали під час отримання від підприємця другого «траншу» у розмірі 65 тисяч гривень. Загальна сума отриманого «відкату» становить майже 100 тисяч гривень. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачена відповідальність – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.