Представник команди Володимира Буряка депутат Запорізької обласної ради Віктор Бусько виконав обіцянку, яку дав персоналу центральної клінічної лікарні №4 Заводського району на День медичного працівника – передав до медзакладу новий лінолеум для відділення фізіотерапії та кондиціонер для рентгенкабінету

Як розповіла головний лікар та директор центральної клінічної лікарні №4 Заводського району Інна Бочарникова, вони вже давно хотіли замінити підлогове покриття у фізіотерапевтичному відділенні, яке тут не оновлювали з моменту відкриття лікарні (більше 40 років) та установити кондиціонер у флюорографічний кабінет, тому і звернулися до команди Володимира Буряка.

– Ми самі не очікували, що наше прохання так швидко втілитися в життя. Кондиціонер, в зв’язку зі спекотними погодними умовами, нам теж був конче необхідний для роботи. Якщо люди ще витримують таку спеку, то техніка в флюорографічному кабінеті, ні. Їй необхідний певний температурний режим. Тепер в безперервному режимі ми зможемо обслуговувати жителів Заводського та лівої частини Дніпровського районів (це близько 70 тисяч жителів – авт.), – сказала головний лікар.

Завідуюча рентгенвідділення Лариса Махоніна підтвердила, що з установкою кондиціонера справи у них підуть набагато краще.

– Нам не вистачало потужності охолоджуючого вентилятора рентгенівської трубки, тому він постійно і виходив з ладу. До того ж, якщо на стаціонарі я ще можу вдруге викликати хворого, але серед них є важкі хворі або взагалі людину вже виписали, а знімка так і немає. Тепер проблем з цим не буде і ми вдячні депутату, – сказала вона.

Віктор Бусько також зазначив, що залишаються ще питання, які потребують вирішення.

– Дійсно до мене було багато звернень, як від персоналу лікарні, так і її відвідувачів. Тому у відділення фізіотерапії ми привезли лінолеум і на цьому тижні його постелимо. Флюорограф тут через спеку теж постійно ламався і люди не могли вчасно отримати медичну допомогу. Насправді ми знаємо, що тут ще багато питань і ми допоможемо частини з них вирішити, – пообіцяв Віктор Бусько.

Читайте також: У Запоріжжі записуються до лікарів через інтернет