Камери встановили в відділенні екстреної допомоги міської дитячої лікарні №5

У відділенні невідкладної меддопомоги 5-ї дитячої лікарні щороку обслуговують понад 30 тисяч пацієнтів міста й області. Тут лікують дітей різного віку – від народження і до 18 років.

Як відмічає керівництво, в останній час почастішали випадки протиправних дій по відношенню до лікарів та медсестер, крадіжок особистих речей пацієнтів та майна лікарні, несанкціоновані візити до медзакладу сторонніх людей.  Тому було вирішено обладнати одне з найважливіших відділень сучасною системою відеоспостереження та захисту. Про це повідомляє сайт 5-ї дитячої лікарні.

Систему встановили за кошти міського бюджету. Вона не тільки дозволяє переглядати відео в реальному часі, а й обробляти записи архіву. Завдяки відеонагляду можна буде запобігти крадіжкам та відстежити порушників. Крім того, лікарі та пацієнти почуватимуть себе в безпеці.

Нагадаємо, в Запоріжжі продовжується реалізація програми «Безпечне місто», ініційованої мером Володимиром Буряком. На вулицях встановлені більше 230 камер, працює сучасний ситуаційний центр. З наступного року системи відеонагляду встановлять і в навчальних закладах.

Читайте також:  У Запоріжжі майже 4 тисячі людей захворіли на грип та ГРВІ