У місто Запоріжжя із інших пунктів Запорізької та Донецької областей за дві доби евакуювали більше трьох тисяч осіб, серед них – більше 600 дітей. Про це поінформувала пресслужба Національної поліції України.

«За останні дві доби до Запоріжжя прибуло більше 3 тисяч жителів Донецької області, а також населених пунктів Запорізької області. Серед евакуйованих понад 600 діточок. Працівники поліції надають громадянам всебічну допомогу», – уточнюється у повідомленні.

Зазначається, що 19 та 20 березня до Запоріжжя продовжили прибувати гуманітарні автоколони з цивільним населенням Маріуполя Донецької області, а також мешканцями Гуляйполя, Оріхова, Пологів Запорізької області. За даними відомства, у пункті розподілу поліцейські надають їм гуманітарну,медичну, психологічну, консультативну допомогу, проводять роз’яснювальну роботу.
Правоохоронці зі свого боку забезпечують супровід людей до поселення у безпечних місцях або до медзакладів. Громадян, які виявляють бажання евакуюватися в західному напрямку, спрямовують для продовження руху залізничним транспортом.

«Завдяки тісній співпраці та постійній комунікації з громадськими та волонтерськими організаціями, працівники поліції допомагають людям зорієнтуватися, визначити питання подальшого розташування. Зокрема, багато громадян рятуються разом зі своїми домашніми улюбленцями», –
уточнюється у повідомленні.

Тож поліцейські допомагають безпечно евакуюватися з тваринами чи, у разі крайньої потреби, залучають волонтерів місцевих зоозахисних організацій, щоб тварини не лишались напризволяще.