Міська влада планує впровадити інвестиційний портал як дієвий інструмент для залучення інвестицій та поширення інформації про потенціал міста. Про це «ЗС» розповіли у департаменті економічного розвитку міської ради.

Спеціалісти вважають, що найбільш важливою для оприлюднення на цьому порталі є інформація про досвід щодо залучення інвестицій, приклади успішно реалізованих проектів та наявні інвестиційні пропозиції, які можливо запропонувати потенційному інвестору.

У зв’язку з цим для формування та наповнення інформацією інвестиційного порталу м. Запоріжжя департамент економічного розвитку міської ради просить бажаючих надати наступні матеріали:

– Інформацію про успішно реалізовані упродовж 10 останніх років інвестиційні проекти або залучені інвестиції із зазначенням року реалізації, назви проекту, короткого опису та фото-ілюстрації. Таким же чином пропонується надати (за бажанням) інформацію про проекти, які на цей час реалізуються.

– Інформацію про інвестиційні проекти (пропозиції), які планується реалізувати у майбутньому з відповідними проектними ілюстраціями.

У разі зацікавленості матеріали необхідно надавати до департаменту економічного розвитку міської ради на електронну адресу ekonomik2007@ukr.net.

Телефони для довідок 233-42-64, 233-39-52.