30 червня у Запорізькому обласному центрі молоді відбудеться регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!». Він націлений на налагодження зв’язку між виборними особами та громадянами.

В рамках проекту «Активна Громада: право вибору» на запитання відповідатимуть політичні експерти, представники місцевої влади та органів самоврядування, громадські активісти та ЗМІ. Кожен учасник матиме змогу поставити запитання до експертів та представників влади, висловити своє бачення ефективності взаємодії між виборними особами та громадянами. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка». Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час заходу відбудеться представлення результатів дослідження Інституту щодо звітування депутатів місцевих рад, що включає в себе всеукраїнський та місцевий розріз. Експерти підготували якісний аналіз звітів депутатів і розкажуть про тонкощі такої, здавалося б на перший погляд, легкої справи.

 

Регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!» включає в себе обговорення спільних дій, які сприятимуть розвитку громад, міст та країни в цілому. Також учасники форуму обговорюватимуть результати дослідження Інституту «Республіка» та дослідницької кампанії «Active Group» «Участь громадян у прийнятті рішень»: всеукраїнський та місцевий розріз.

Окрім цього, відбудеться презентація видання «Інструментарій для громадян. Посібник із залучення вашої громади до політичник процесів» після завершення дискусії. Кожен учасник матиме змогу отримати унікальний безкоштовний примірник.

 

Контакти: помічник регіонального координатора ВІ «Активна Громада» у м. Запоріжжя, телефон: 0668716719, e-mail: wanirrr@gmail.com