Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк провів особистий прийом громадян

Запоріжці традиційно зверталися з питаннями ремонту житлового фонду, внутрішньо будинкових мереж та ін.

Людмила Салахутдінова, яка мешкає в будинку по вулиці Військбуд, звернулася щодо ремонту аварійного балкону в її квартирі. Міський голова доручив керуючій компанії «Мрія» разом з Шевченківською районною адміністрацією, департаментом ЖКГ обстежити стан балкону та усунути його аварійність.

– Аварійний ремонт балкону має бути виконаний цього року. Але вважаю неправильним обмежитися лише цим. За результатами обстеження будівлі визначити ремонтні роботи, які потрібно виконати на цьому будинку. Включити будинок до титульного списку ремонтів на наступний рік, – зазначив Володимир Буряк.

На вулиці Харчовій інша проблема. Незадовільний стан дороги біля масложиркомбінату. Її ремонтували, але фактично вона знову зруйнована великовантажним транспортом, який заїжджає на це підприємство. Міський голова доручив керівництву Шевченківської районної адміністрації зустрітися з керівництвом підприємства та вирішити питання ремонту. Мешканці одного з будинків по вулиці Цегельній також поскаржилися на стан будинку.

– Ми не можемо за кошти бюджету постійно ремонтувати дорогу, яку потім руйнує великовантажний транспорт, необхідний для роботи цього підприємства. Тому саме підприємство має взяти участь у вирішенні цього питання. Також доручаю зустрітися з мешканцями будинку по вулиці Цегельній, обговорити підняті ними питання, запропонувати варіанти вирішення, – сказав Володимир Буряк.

Мешканців одного з будинків по вулиці Незалежної України у Вознесенівському районі також хвилювало питання ремонту будинку. Але для визначення існуючих проблем спочатку необхідно обстежити його стан. Саме таке завдання отримали районна адміністрація та керуюча компанія «Запоріжремсервіс». За результатами обстеження буде прийматися рішення про виконання робіт, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі пустять додатковий транспорт з лівого на правий берег.

Читайте також: Стало відомо, коли відкриють рух транспорту на проспекті Металургів в Запоріжжі.