Рух вантажівок у місті Запоріжжя буде змінено

Сьогодні в міській раді відбулася нарада стосовно обмеження руху великовантажного транспорту в Запоріжжі. Міський голова Володимир Буряк обговорив шляхи введення заборони в дію з представниками профільних служб.

транспорт

Впродовж наради було вирішено повністю заборонити рух через греблю Дніпрогесу великовантажного транспорту вагою понад 25 тонн. Рух такого транспорту мостами Преображенського вирішили дозволити лише у ночі. Планується також ввести обмеження швидкості до 40 км на годину. Все це зроблять для того, щоб не допустити подальшого руйнування дорожнього покриття на греблі на мостах.

Наразі на вихідних продовжуватиметься ямковий ремонт покриття на греблі Дніпрогесу. Після чого планується організувати там реверсивний рух транспорту, щоб хоча б частково усунути затори.

-Вранці повинні працювати три смуги руху з Правого берега до центру міста, одна – в зворотньому напрямку. Ввечері – навпаки. Також потрібно розглянути можливості зміни напрямків руху транспорту на кільці біля Дніпровської районної адміністрації, – зазначив Володимир Буряк.

Screenshot_23