Поліція встановлює причину займання автомобіля «БМВ», від якого полум’я перекинулося на два припарковані поруч авто.

23 серпня 2016 року в 00:17 до Дніпровського відділу ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення по “102” про те, що в 00:05 на вул. Рельєфна горять три автомобілі та пролунав вибух.

На місце пригоди негайно виїхали керівники ГУНП в Запорізькій області, вибухово – технічна та кінологічна служби і слідчо–оперативна група відділу поліції. Встановлено, що біля будинку № 8 по вул. Рельєфна горіли автомобілі: “БМВ 745і”, власником якого є запоріжанка 1961 р. народження, “Хонда Сівік”, власником якого є запоріжанка 1989 р. народження, та “Сан Йонг”, власником якого є запоріжець 1970 р. народження.

Пожежу було локалізовано, постраждалих немає. Займання сталося в автомобілі “БМВ 745і”, внаслідок чого стався вибух автомобіля, після якого полум’я перекинулося на автомобілі, які було припарковано поруч.

Фахівцями вибухо-технічної служби слідів дії вибухових речовин не виявлено. Також відсутні і явні ознаки підпалу. Але робота продовжується. Причина займання автомобіля встановлюється. Попередня правова квалiфiкацiя кримінального правопорушення – ч. 2 ст. 194 КК України (Умисне знищення або пошкодження майна).