Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» продовжує роботу щодо поліпшення якості своїх послуг. Для дотримання графіку з вивезення сміття вирішили залучити додаткову спецтехніку, яку беруть в оренду. Сьогодні три одиниці додаткової техніки направили на прибирання приватного сектору.

Орендований КАМАЗ сьогодні працює в приватному секторі Шевченківського району Запоріжжя. Тут за графіком жителі виставили тверді побутові відходи в зелених пакетах. Необхідність в додатковому сміттєвозі саме для цього кварталу виникла тому, що власна одиниця техніки вийшла з ладу і потребує ремонту.

– Щоб не виникало перебоїв у вивезенні сміття, наше підприємство залучає додаткову техніку – до 5 видів. Сьогодні ми працюємо за графіком. Залучені три додаткових одиниці техніки. У цьому кварталі працює орендований КАМАЗ з нашими вантажниками. Також ми незабаром поповнимо свій автопарк новими сміттєвозами. Перший з них проходить сертифікацію. Це 8-кубовий сміттєвоз МАЗ, він уже готовий і приїде до кінця серпня. Також замовлено ще 5 одиниць техніки – під них зараз роблять шасі, бункери – виробник в Києві, – розповів Ігор Бурчак, генеральний директор ТОВ «Вельтум-Запоріжжя».

Підприємство закупить нову техніку в рамках меморандуму, підписаного з міською владою. Згідно з умовами, «Вельтум-Запоріжжя» підняло тариф на послуги для населення, але натомість взяло на себе зобов’язання – оновити автопарк на 6 одиниць техніки, закупити 500 нових контейнерів і ще 478 баків для сортування вторсировини, підняти зарплату співробітникам.