У міськраді відбулось екстрене засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

Як писав сайт “Запорозька Січ”, з 12 березня в Запоріжжі оголосили карантин через коронавірус. До 3 квітня припинені заняття в школах та позашкільних закладах, в дитячих садках посилять контроль за здоров’ям дітей. Всі масові заходи скасовують, а торгово-розважальним центрам рекомендуватимуть обмежити свою роботу.

На засіданні комісії ТБНС обговорювали заходи, які потрібно вжити в Запоріжжі, щоб не допустити появи та розповсюдження коронавірусу. Більшість з них вже реалізують – в аеропорту працює контрольно-санітарний пункт, громадський транспорт обробляють дезінфікуючими засобами, розроблена схема реагування на підозрілі випадки захворювань. Готові й медзаклади міста – пацієнтів з підозрою на інфекцію можуть приймати 7-ма та 8-ма лікарні.

Під час наради мер Запоріжжя Володимир Буряк ще раз наголосив на тому, що в місті не зафіксовано випадків захворювання на коронавірус, однак воно має бути готовим зустріти хворобу.

– Дав доручення терміново закупити експрес-тести для перевірки на коронавірус. Також вже провів кілька телефонних переговорів з керівниками промпідприємств міста для того, щоб у разі необхідності була можливість використати для обсервації приміщення санаторіїв, розташованих у віддалених районах міста. Поставив завдання виділити кошти на придбання апаратів для штучної вентиляції легенів, – підкреслив Володимир Буряк.

Нагадаємо, всі міські служби через загрозу коронавірусу перевели в режим підвищеної готовності. Також місто посилює співпрацю з “Укрзалізницею” та автоперевізниками, які обслуговують міжміські маршрути, задля того, аби якнайшвидше реагувати на можливість появи коронавірусу в Запоріжжі.

Читайте також: Ще дві авіакомпанії скасували рейси із Запоріжжя