Міська влада зізналася, що досі не вирішено питання із утриманням та експлуатацією сховищ, що перебувають у комунальній власності

“ЗС” неодноразово писала про те, що багато запорожців не знають, де знаходяться бомбосховища. А через сайт, який пов’язують із радником мера, оприлюднили старий та, ймовірно, неактуальний список.

І ось нарешті міська влада “згадала” про сховища. Сьогодні у міськраді відбулося засідання з питань підготовки захисних споруд цивільної оборони. І виявилося, що чиновники не мають документів на 93 сховища, включених до електронного реєстру, деякі захисні споруди, які перебувають на електронному обліку в ДСНС, взагалі не мають документів, а частина незрозуміло у кого на балансі, – повідомляє сайт 061.

«У Запоріжжі 2246 захисних споруд середнього типу. На оборонному обліку ми завели 173 захисні споруди, які пройшли технічну інвентаризацію. Ще 93 захисні споруди знаходяться на електронному обліку ДСНС, але у них відсутні оформлені певним чином облікові документи. До кінця так і не вирішено питання утриманням та експлуатацією захисних споруд комунальної власності. У нас налічується 31 таких сховищ», – розповів заступник начальника управління з питань попередження надзвичайних ситуацій Запорізької міської ради.

Проінвентаризовано всього управлінням цивільного захисту 179 із 272 великих укриттів на території підприємств та організацій. Також у мерії зазначають, що є споруди, які не відповідають вимогам та терміново потребують приведення в нормальний стан. Про їхню кількість тактовно мовчать.