Нова дорога, довжиною 2,8 км, з’єднає Заводський район з центром міста

У Запоріжжі по вулиці Північне шосе ведеться будівництво нової дороги і вже в червні її планують відкрити. Вартість дороги складає понад 250 млн. грн. Роботи виконує ПАТ «Запоріжсталь» за власні кошти.

З ходом будівництва сьогодні ознайомилися міський голова Володимир Буряк, народний депутат України Олександр Вілкул та генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

– Сьогодні ми знаходимося на дуже важливому для міста об’єкті. Вдячний комбінату «Запоріжсталь» за реалізацію цього проекту. Це може стати прикладом для інших підприємств, не тільки в Запоріжжі. Ми виконуємо в місті багато робіт, спрямованих на ремонт та реконструкцію доріг. За кілька років відремонтовано близько 2 млн. кв. м. дорожнього покриття. Побудована тут дорога стане вагомим внеском в розвиток міської інфраструктури, – заявив Володимир Буряк.

На новій дорозі буде чотири смуги для руху транспорту, велосипедна та пішохідна доріжки, зупинкові комплекси. Вона буде обладнана сучасною системою освітлення.

– «Запоріжсталь» не лише забезпечує десятки тисяч робочих місць і платить податки, а й реалізує серйозні інфраструктурні проекти. Поруч знаходиться майданчик, де вже розпочато будівництво конвертерного цеху за 1 мільярд доларів – це найбільша інвестиція в країні. Тут будується дорога за 250 млн грн. Я буду підтримувати такі промислові підприємства, як людина, яка багато років пропрацювала на виробництві, – сказав Олександр Вілкул.

Наразі будівництво дороги йде повним ходом. На місті працює близько 50 одиниць техніки, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

-Дорогу ми добудуємо в червні, після чого передамо громаді міста. Заводський район отримає прекрасну дорогу, по якій буде комфортно їздити. Це прекрасно, що в «Запоріжсталі» є можливість будувати конвертерний цех, дорогу. Однак ми доб’ємося успіху, отримаємо реальні зміни в нашій країні, якщо таких будівництв буде десятки, якщо такі будівництва будуть в кожному місті, – підкреслив Ростислав Шурма.