Сьогодні на сесії міської ради мер Володимир Буряк ще раз наголосив на необхідності обмеження руху великовантажного транспорту в Запоріжжі

Затори на греблі Дніпрогесу спричиняють чимало незручностей запоріжцям. Наразі міська влада приймає необхідні заходи для вирішення цієї проблеми.

Як повідомляла «Запорозька Січ»,  міський голова запропонував обмежити рух  великовантажного транспорту вагою понад 30 тон через греблю Дніпрогесу та мости Преображенського. Це дозволить зберегти у більш-менш задовільному стані покриття на греблі та її конструкції.

– Повністю це проблему не вирішить. Автопереїзд необхідно ремонтувати. У тому числі, виконати аварійні роботи для відновлення покриття. Зараз міська влада продовжує перемовини з цього приводу з керівництвом «Дніпрогесу». Попередні домовленості про аварійний ремонт вже досягнуті, – сказав Володимир Буряк. – Зараз розглядаються варіанти організації реверсного руху на греблі та зміни організації руху на кільці біля Дніпровської районної адміністрації. Це відпрацьовується з патрульною поліцією.

Однак, на мою думку, перш ніж це все реалізовувати, потрібно спочатку відремонтувати дорожнє покриття на греблі. Хоча, підкреслю, всім зрозуміло, що такого ремонту надовго не вистачить. Причина – стан конструкцій, на яких тримається переїзд. Наступним кроком після аварійного відновлення покриття має стати ремонт переїзду, конструкцій, на яких він тримається. Без цього проблему вирішити не вдасться, який би асфальт на греблі не укладали. Однак для цього потрібні час і кошти. Сподіваюся, що керівництво «Дніпрогесу» вирішить цю проблему.

Для реалізації обмеження руху вантажівок через Запоріжжя потрібно провести велику підготовчу роботу. Цим питанням вже займаються профільні служби.