Сьогодні, 23 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради

Було розглянуто низку важливих питань, що стосувалися громадського транспорту, охорони здоров’я, освіти та житлово-комунального господарства.

Зокрема, були внесені зміни щодо встановлення тарифів на вивезення сміття. Ці послуги для населення надає ТОВ “Вельтум-Запоріжжя”. Зменшення складе для багатоповерхівок 32 коп/міс. з 1 людини.

Таким чином, для населення тариф складатиме 75,28 гривень за метр кубічний, бюджетні установи платитимуть 84,03 гривні, інші споживачі – 102,30 грн за м. куб. Рішення, затверджене членами виконкому, діятиме вже з жовтня.

Виділення житла та нові тарифи на вивіз сміття: у Запоріжжі відбулось засідання міськвиконкому Також міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зазначив – якщо виникнуть додаткові причини для зниження ціни на вивезення твердих побутових відходів, рішення ще раз переглянуть.

Так само члени виконкому підтримали й рішення щодо виділення житла для Вікторії Яковенко. Жінка 10 років пропрацювала двірником, має двох дітей, з якими довгий час мешкала в орендованій квартирі. Детальніше про її історію можна прочитати тут.

Читайте також: На ремонт злітно-посадкової смуги в запорізькому аеропорті виділять 68 млн грн