На вулиці Ігоря Сікорського швидкість автомобілів патрульні фіксують спеціальним приладом TruCAM

Інспектори патрульної поліції почали фіксувати швидкість руху автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM на вулиці Ігоря Сікорського. Вже є перші результати.

патр

За словами начальника Управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлани Михайловської, тільки за дві години патрульні зафіксували 7 порушень правил дорожнього руху.

Як писав сайт «Запорозька Січ», на вулиці Ігоря Сікорського дуже часто відбуваються серйозні аварії. Тому міська влада разом з патрульною поліцією взялися за вирішення цієї проблеми. Тепер на цій ділянці будуть фіксувати перевищення швидкості за допомогою спеціальних пристроїв.

патр1

Декілька днів тому на вулиці Ігоря Сікорського вже встановили знаки та таблички з інформацією про ведення відеоспостереження. Відтепер там працюють патрульні з приладом TruCAM.

Зазначимо, TruCAM – це лазерний вимірювач швидкості, оснащений режимом відеофіксації, який дозволяє виявити перевищення швидкості конкретного автомобіля до 1200 м. Прилад також захищений від видалення фото- та відеозапису.

Патрульна поліція закликає водіїв бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.

Нагадаємо, систему відеофіксаціі планують встановити також на Набережній магістралі.

Читайте також: Запорізькі водії отримують постанови про порушення поштою.