До травневих свят КП «Зеленбуд» планує масштабну висадку квітів – близько 80 тисяч. Про це на прес-конференції у Запорізькому Медіа-Центрі розповів керівник КП «Зеленбуд» Олексій Анохін. Також з ініціативи міської влади стартувала нова програма по створенню квіткових композицій та вазонів, які стануть прикрасою Запоріжжя.  Їх розташують на  площі Поляка, при в’їзді у місто, бульварі Шевченка, проспекті Металургів.

Естафету «квітучості» підхоплює й підприємство «Титан», яке у минулому році висадило близько 30 тисяч цибулинних рослин, які вже розцвіли й радують містян у парку Металургів, парку Енергетиків, Вознесенівському парку, парку Перемоги.

На кошти, отриманні за перемогу у конкурсі «Ми – это город» підприємство висадило велику клумбу у Вознесенівському парку – більше 12 тисяч тюльпанів та гіацинтів.

КП «Титан» не зупинилось на досягнутому та подало нову заявку на участь  у конкурсі «Ми – это город» з проектами по благоустрою Вознесенівського парку – місток з квітів, алея роз, що в’ються, й висадка в озерах лілії.