Запоріжжя готується до проведення масштабного музичного фестивалю Khortytsia Freedom

Головна музична подія цього року відбудеться в Запоріжжі 19-20 вересня. Як і в попередні роки, захід проведуть на території Планетарію, який знаходиться біля парку Металургів. Минулорічний фестиваль подарував запоріжцям та гостям міста безліч позитивних емоцій. Цьогоріч організатори обіцяють ще більше вражень, проте через карантин доведеться дотримуватись первних правил.

Провести в місті таку масштабну музичну подію дозволило те, що Запоріжжя знаходиться в “зеленій зоні” за показниками захворюваності на коронавірус. Однак, перед тим, як взятися за підготовку фестивалю, організатори проконсультувалися з міністерством охорони здоров’я та міністерством культури.

Через пандемію, яка шириться світом, на захід вирішили не запрошувати іноземних виконавців та молоді таланти.

–  Однак багато знаменитостей української естради погодилися стати учасниками, також у нас є музичний партнер, який буде відповідати за одну зі сцен. Крім цього, ми вирішили, що буде правильно виділити місце для джазових виконавців. Адже через карантин, цієї весни так і не відбувся ще один популярний запорізький фестиваль – Jazzy. Таким чином, на нашому заході прозвучать найрізноманітніші, трендові музичні напрямки, – розповів директор департаменту культури та туризму Запорізької міської ради Сергій Білов.

Традиційно на фестивалі буде три різні сцени: Ethno Stage, Lux Fm Stage, Jazzy Stage, на яких виступатимуть більше 30 виконавців. Організатори поки не оголошують імена зірок, щоб зберегти інтригу. Проте вже відомо, що на заході радуватимуть своїми музичними талантами такі гурти як ДахаБраха, Ляпіс-98, Плач Єремії, український бенд – Вагоновожаті.

Фестиваль проведуть з дотриманням протиепідемічних вимог. Учасникам заходу вимірюватимуть температуру. Організатори також слідкуватимуть за тим, аби всі були в масках та дотримувались дистанції, повідомляє сайт міськради.

Нагадаємо, Khortytsia Freedom проведуть у Запоріжжі вже втретє. Минулорічний фестиваль відвідали багато гостей з різних куточків України, на трьох сценах виступили більше 30 українських виконавців.

Запоріжцям та гостям міста радять уважно стежити за новинми на офіційних сторінках заходу в соцмережаї, щоб не пропустити виступи своїх фаворитів.

Читайте також: Запоріжці отримали ще одну сучасну локацію для відпочинку