На футбольному полі міської ДЮСШ «Металург» товариський матч зіграли ветерани “Металурга” та команда, що представляє місто

Традицію проводити такі турніри започаткували в Запоріжжі чверть століття назад. Свого часу гравці називали ці матчі запорізькою Лігою чемпіонів. Тому що участь у них брали видатні запоріжці, які досягли значних успіхів та чимало зробили для міста. Цього року ігри запорізької ліги чемпіонів вирішили відродити.  Ініціатива належить відомому запорізькому футбольному гравцю та тренеру Леоніду Ключику. Матч провели на футбольному полі, що належить міській дитячій футбольній школі “Металург”. Про це повідомляє сайт міськради.

Гравців привітав мер Запоріжжя Володимир Буряк. Ще працюючи на комбінаті “Запоріжсталь”, міський голова теж брав участь у таких матчах. Володимир Буряк подякував Леоніду Ключику за відродження традиції та розвиток дитячого футболу в Запоріжжі.

– Хочу подякувати Леоніду Семеновичу Ключику за те, що він знову зібрав учасників цього футбольного матчу, а також за внесок у розвиток запорізького футболу. Адже через ваші руки у дитячій футбольній школі «Металург» пройшли близько 5 тисяч вихованців. Багато хто з них грав та грає у відомих футбольних клубах, – сказав Володимир Буряк.

Мер Запоріжжі нагадав, що місту вдалося не лише зберегти дитячу футбольну школу, а й суттєво зміцнити її базу. Так, юні зірки футболу отримали змогу повноцінно тренуватись і влітку і взимку. Місто придбало для школи будівлю з роздягальнями, душовими та спортивним залом, що знаходиться по вулиці 12 Квітня.

Також Володимир Буряк звернувся зі словами подяки до ветеранів “Металурга”.

– Важливо, що коли ми вирішили відроджувати футбольний клуб “Металург”, ви одразу ж підтримали цю ідею. Зараз ми знову маємо свою команду. Впевнений, що у неї все буде добре, – наголосив Володимир Буряк.

Читайте також: У Запоріжжі ремонтують важливий трамвайний переїзд