Цього року в військовому шпиталі продовжать кардинальне оновлення

Вже кілька років міська влада виділяє кошти на ремонт приміщень Запорізького військового шпиталю. Роботи фінансують у рамках міської програми шефської допомоги. В медичному закладі вже відремонтували перший поверх, лабораторне відділення, привели до ладу фасад. Минулого року в лікарні для військових оновили 4 палати в терапевтичному відділені, кімнату для маніпуляцій.

Цьогоріч у шпиталі планують продовжити ремонт терапевтичного відділення, та сподіваються на допомогу міської влади. Про це Володимиру Буряку під час сьогоднішнього візиту міського голови до лікарні розповів начальник Запорізького військового шпиталю, підполковник медичної служби Геннадій Охматенко. Мер дав доручення виділити з міського бюджету кошти на виконання робіт.

– У березні виділимо частину суми, щоб можна було провести торги. Після цього буде визначено переможця, який почне виконувати роботи. За підсумками першого півріччя місто виділить з бюджету другу частину необхідних коштів, – зазначив Володимир Буряк.

Запорізький військовий шпиталь має  хірургічне, терапевтичне, реанімаційне, інфекційне відділення. Щорічно тут отримують медичну допомогу більше трьох тисяч діючих військових, учасників АТО/ООС та ветеранів війни.

Читайте також: Диво під Новий рік: зворушлива історія запоріжанки, яку покинули в лікарні