Мер Запоріжжя провів особистий прийом громадян

Під час прийому до міського голови Володимира Буряка звернулася мешканка вул. Овочівництва Ніна Кашиціна, яка розповіла, що в її будинку вже багато років тече дах. Притому проблема з протіканням покрівлі існує у всіх восьми квартирах, розташованих в цьому будинку.

Мер поставив департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради завдання не просто залатати дах, а повністю його відремонтувати. На це необхідно близько 300 тис. грн.

– Візьміть гроші з економії коштів по капремонту і зробіть покрівлю за кошти департаменту. Це не така вже й велика сума. За місяць-півтора підготуйте всю необхідну проектно-кошторисну документацію, потім всі роботи повинні бути виконані. Після проведення ремонту покрівлі потрібно розглянути питання виділення вільної квартири, яка є в цьому будинку, громадянам, які стоять в черзі на житло, – підкреслив Володимир Буряк.

Проблема з протіканням даху є і в будинку по вул. Хортицьке шосе, 6. Міський голова дав завдання керуючій компанії провести роботи на початку травня, виконавши не тільки ремонт покрівлі, а й зливової каналізації, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі влітку відкриють відремонтований пляж