Мер Володимир Буряк провів особистий прийом громадян

Традиційно мешканці звернулись з питаннями щодо житлово-комунального господарства та інфраструктури.

Зокрема будинки 1, 3, 5, 7 по вулиці Звенигородській знаходяться нижче рівня дороги. До будинків ведуть декілька сходових прольотів, які на даний час практично зруйновані, там немає перил, у незадовільному стані й підпірна стіна. Мешканці звернулися до Володимира Буряка з проханням відремонтувати сходи. Мер зауважив, що ремонтні роботи включені до плану на цей рік та дав доручення департаменту ЖКГ якнайшвидше провести торги.

– Якщо це буде вчасно зроблено, то роботи мають розпочатися вже наприкінці березня-в квітні, – заявив Володимир Буряк.

Також по допомогу звернулися мешканці будинку по вулиці Рекордній, 16. Там відновлення потребує внутрішньоквартальна дорога, яка повністю покрита ямами. Міський голова Володимир Буряк доручив включити ремонт дороги до плану робіт на 2020 рік.

Крім того, на особистий прийом до міського голови прийшли жителі будинку по вулиці Нижньодніпровській, 4, які не задоволені роботою керуючої кампанії. Мер зауважив, що мешканці можуть самі обрати собі управителя, провівши збори, та підтвердивши рішення підписами більшості мешканців.

– Згідно з законодавством мешканці будинку можуть більшістю обрати нову керуючу компанію, якщо не влаштовує діюча. Консультаційну допомогу з цього приводу ви можете отримати у департаменті з управління житлово-комунальним господарством, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: У центрі Запоріжжя розгорнули масштабні роботи з заміни водогону – фото