В нашому місті стартував соціальний проект «Відкриті уроки футболу» для дітей-переселенців й усіх бажаючих. Вдалий досвід проведення дитячих фестивалей гри мільойнів минулого року у нашому регіоні (нагадаємо, свято дитячого футболу за підтримки Запорізької обласної федерації футболу приймали Бердянськ, Мелітополь та Запоріжжя), належним чином оцінили у Федераціїї футболу України. Тож нового сезону, за підтримки Європейського Союзу, ми знову прийматимемо почесних гостей-учасників свята.

Проект залучає і створює міжсекторальні мережі серед громадських об’єднань, шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їх однолітками з приймаючих громад за допомогою гри у футбол.

Офіційне відкриття та прес-конференція у конференц-залі готелю «Інтурист» відбулися за участю керівництва Запорізької обласної федерації футболу на чолі з Віктором Межейко і першим заступником голови ЗОФФ, заступником голови облдержадміністрації Едуардом Гугніним.

Як повідомив національний координатор проекту від Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу Євгеній Столітенко, для якісної організації проекту Федерація футболу України проводить семінари для вчителів-волонтерів. Упродовж пяти днів у рамках семінару навчатимуться більше 500 представників з девяти регіонів України, а саме: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Київської та Одеської областей.