На найближчій сесії міськради питання відновлення пільгового проїзду розглянуть депутати

Мер Запоріжжя Володимир Буряк доручив підготувати проєкт рішення щодо відновлення безкоштовного проїзду для запоріжців пільгових категорій в громадському транспорті міста. Про це повідомляється на сайті міськради.

– Розумію, що в пільговиків, особливо пенсіонерів, які й без того ледь виживають, накипіло. Люди змушені витрачати немалі кошти, щоб доїхати до лікарні чи по справах. Я всіх чую, тому відповідне рішення ми розглянемо вже найближчим часом. Впевнений, що депутати його підтримають і вже з 25 червня пільговий проїзд у місті буде відновлено, – наголосив Володимир Буряк.

Також міський голова зазначив, що проблемним залишається питання перевезень містян до садово-городніх ділянок річковим транспортом. Перевезення повинні були початися в квітні, але через карантин цього не відбулось. Мер Володимир Буряк дав доручення управлінню з питань транспортного забезпечення разом з адміністрацією річкового порту якомога швидше запустити катери, щоб люди могли дістатися на дачі. Перевезення здійснюватимуть із дотриманням усіх вимог карантину – за кількістю пасажирів та за умови використання засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, безкоштовний проїзд для містян пільгової категорії у Запоріжжі призупинили наприкінці березня, під час чергового етапу посилення карантину. Таке рішення було прийняте згідно з постановою Кабміну та для того, аби уберегти запоріжців, які за віком та станом здоров’я знаходяться у групі ризику щодо захворювання на коронавірус.

Читайте також: У Запоріжжі відкриють ще одну філію Центру надання адміністративних послуг