27 та 28 квітня запоріжців запрошують послухати якісну музику

Цими вихідними в Запоріжжі відбудеться музичний фестиваль Zaporizhzhia Jazzy. Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», протягом двох днів на двох сценах нон-стоп звучатиме якісна сучасна музика. Цього року на фестиваль приїдуть 15 учасників з різних міст та країн. Хедлайнерами стануть переможниця Євробачення Джамала, а також ТНМК & Схід Side зі спеціальною джазовою програмою.

Очікується, що захід відвідають близько 50 тис. людей. Для зручності запоріжців у дні фестивалю планують продовжити роботу громадського транспорту по всіх маршрутах в усі райони міста, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Під час Zaporizhzhia Jazzy відбудеться також фестиваль вуличної їжі, для дітей працюватимуть різноманітні розваги. Будуть також цікаві фотозони та локація Туристичного інформаційного центру, де всі бажаючі зможуть замовити екскурсію Запоріжжям.

Програма фестивалю

Screenshot_50

Screenshot_53

Музичний фестиваль Zaporizhzhia Jazzy відбудеться в парку Металургів. Вхід вільний.

Нагадаємо, це вже другий Zaporizhzhia Jazzy в нашому місті. Під час минулорічного фестивалю на двох сценах виступило більше 20-ти команд з України, США та Франції. Він потрапив до числа 30 найкращих фестивалів України.