Через карантин зупинкові комплекси прибирають ретельніше

Комунальники продовжують прибирати місто після зими. Особливу увагу приділяють центральним вулицям міста та зупинкам громадського транспорту. Через карантин ці місця масового скупчення людей почали мити щоденно.

Так, лише в Заводському районі півсотні зупинок. Кожну з них необхідно прибрати та вимити. Розпочинають з тих, що розташовані на центральних вулицях району. Потім переходять до другорядних. Прибирання та мийку виконують фахівці КП “ЕЛУАШ”. Зупинки очищають великим струменем води, який дозволяє вимити найнедоступніші місця.

– Ми ретельно прибираємо зупинкові комплекси не лише тому, що це входить до планових весняних робіт. Це ще й дозволяє убезпечити людей від інфекцій та пилу. Зупинки транспорту – це місця, де щодня збирається дуже багато людей, і їм варто приділяти підвищену увагу. Зараз будемо прибирати зупинкові комплекси частіше і ретельніше, – розповіла начальниця Заводського ДЕД КП «ЕЛУАШ» Ольга Рой.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, відучора в Запоріжжі почали діяти нові обмеження щодо проїзду в громадському транспорті. На час карантину містянам пільгових категорій скасували безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, в Запоріжжі працює лише один офіційний  Telegram-канал про коронавірус. Це COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ. Знайти його можна за посиланням https://t.me/covid_zp.

Читайте також: У Запоріжжі на мосту Преображенського закриють рух для автотранспорту