У Дніпровському районі активізувались роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг

Майже 4 тисячі квадратних метрів нового асфальту поклали на вулиці Зерновій, де дорогу не ремонтували з 1971 року. Проконтролював хід робіт міський голова Володимир Буряк разом із членом своєї команди депутатом обласної ради Віктором Буськом.

Відзначимо, з 2016 року у Запоріжжі реалізується масштабна програма ремонту міських доріг. За цей час було відремонтовано близько 2 мільйонів квадратних метрів дорожнього покриття. З початком літа роботи активізувалися.

– Це одна з перших доріг приватного сектора, яку ремонтуємо цього року. Дорога була повністю розбита, люди скаржилися. Сьогодні тут буде вкладено близько 4 тисяч квадратних метрів дорожнього полотна та замінено розбиті бордюри. Паралельно комунальне підприємство виконує неподалік ремонт ще за кількома адресами по вулиці Ладозькій, – зазначив Володимир Буряк.

У Запоріжжі ремонт доріг виконують комунальне підприємство «ЕЛУАШ». Як розказав начальник підприємства Дмитро Пархоменко, цього року в Запоріжжі вже відремонтовано близько 86 тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Це середній ремонт міських магістралей, поточний ремонт доріг, ремонт внутрішньоквартальних доріг. Також вже відремонтовано близько 7,5 тисяч квадратних метрів тротуарів.

Screenshot_158

Міський голова наголосив, що цього року у Запоріжжі благоустрій приватного сектора виділили в окрему програму, до якої включили і ремонт доріг. На жаль, дороги у місті ремонтують лише за кошти міського бюджету, державних субвенцій на це не виділяється.

– Не отримали жодної копійки державної субвенції міста обласного значення, не тільки Запоріжжя, а й Енергодар,  Мелітополь, Бердянськ. Тому у мене є доручення депутату обласної ради Віктору Буську – вивчити можливість перерозподілу коштів обласного бюджету вже цього року. У наступному році – передбачити справедливий розподіл коштів, – сказав Володимир Буряк.

Віктор Бусько нагадав, що реконструкція доріг – це сезонні роботи. І поки тримається тепла погода та немає опадів, потрібно максимально ефективно попрацювати.

– Звернень від запорожців з ремонтів надходить все більше і більше. Ми, в першу чергу, намагаємося закривати найпроблемніші дороги, такі як ця, – підкреслив Віктор Бусько. – Згоден, що щоб зробити ремонт доріг в потрібному обсязі, необхідно лобіювати інтереси нашого міста і в обласній раді. Крім доріг у жителів Бородинського мікрорайону були питання по кронуванню дерев, прибиранню аварійних дерев, встановленню лежачих поліцейських. Всі ці питання ми допомагаємо оперативно вирішувати. Будемо шукати кошти і збільшувати обсяги робіт, відремонтуємо більше внутрішньоквартальних доріг.

Віктор Бусько розповів, що часто спілкується з представниками ОСББ Дніпровського району, допомагає їм з ремонтами покрівлі, заміною труб в підвалах. Мешканці вулиці Зернової попросили депутата зробити дитячий майданчик.