В обласному центрі реалізується ряд програм, спрямованих на розвиток молодіжного руху, патріотичне виховання, забезпечення дозвілля запорізької молоді та сімей, залучення їх до здорового способу життя. Окрема увага приділяється вирішенню соціальних проблем, що стосуються здоров’я і безпеки людей.

До рішення таких соціально значущих питань важливо взаємодія всіх відповідальних структур для вироблення чіткого механізму роботи, розробки спільних міських заходів, результативності вжитих заходів.

За інформацією управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді міської ради, 16 лютого пройшло засідання за круглим столом, на якому піднімалися питання попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності.

У заході взяли участь фахівці служби (управління) у справах дітей міської ради, науково-методичного центру департаменту освіти і науки міської ради, Запорізького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру соціально-психологічної допомоги, представники громадських організацій, правоохоронці.

В ході засідання учасники акцентували увагу на виконанні норм законодавства, зокрема Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», необхідність методичного забезпечення психологічного супроводу дітей «групи ризику» в навчально-виховному процесі, проблеми насильства серед неповнолітніх та інших актуальних питаннях.

Головне завдання – вдосконалення взаємодії міських підрозділів з іншими структурами та громадськістю по створенню комплексних міських заходів.