В спортивному манежі комбінату «Запоріжсталь» уже третій рік поспіль пройшли масові змаганнях козачат в боротьбі на поясах.

Меморіал присвячений памяті Віктора Григоровича Степаненко, який 27 років очолював спорткомітет Запорізької міської ради та багато зробив для розвитку спорту в нашому місті. Так, за цей час в Запоріжжі було відкрито 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в тому числі і ДЮСШ «Спас» в 1997 році.

Як заявив президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Констянтин Рижов, допоміг організувати турнір Департамент молоді та спорту Запорізької міської ради. Змагання зібрали 252 учасника від 7 років і старше із Запоріжжя, Мелітополя та Бугського козацтва Миколаїва.

Президент Всеукраїнської федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Олексадр Притула пообіцяв, що незабаром цей турнір стане Всеукраїнським і збиратими ще більше учасників.

Заступник мера Анатолій Пустоваров теж віддав шану Віктору Степаненко зазначивши, що це той чоловік, який започаткував у нашому місті багато славних спортивних традицій і йому, мабуть, приємно було б бачите таку велику кількість дітей на цих змаганнях.