Депутати мають затвердити низку фінансових питань

У Запоріжжі проходить сорок четверта сесія міської ради. На початку розгляду порядку денного міський голова зупинився на важливих питаннях, які сьогодні будуть розглянуті. Зокрема Володимир Буряк розповів про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією «IFC». Угода була підписана вчора на інвестиційному форумі в Маріуполі.

– Напрямками співпраці визначено фінансування поетапної програми інвестування в впровадження технологій «Розумного міста», логістики, енергоефективності, розвитку міського транспорту та інші інфраструктурні проєкти підприємств міста. Сьогодні ми розглянемо питання про затвердження Договору щодо підготовки кредитного фінансування інвестиційних проєктів, прийняття якого надасть можливість отримати кредитне фінансування в розмірі до 55 млн. євро від IFC, – зазначив Володимир Буряк.

Також заплановано виділити 40 мільйонів гривень на фінансову допомогу комунальному підприємству «Водоканал» та концерну «Міські теплові мережі». Кошти підуть на виплату зарплат працівникам, заборгованості підприємств за спожитий газ. Додаткове фінансування отримають комунальні підприємства «Запоріжелектротранс»,  муніципальна аварійна служба та «Контакт-центр 15-80».

Крім того, депутати мають затвердити виділення додаткових 11 мільйонів гривень на потреби хворих на гемодіаліз, та 4 мільйони гривень на закупівлю інсуліну для хворих на діабет.

Читайте також: Запоріжжя залучає міжнародні інвестиції на реалізацію важливих проєктів