У легкоатлетичному манежі товариства «Соціальні ініціативи Запоріжжя» урочисто відкрили 68 робочу спартакіаду комбінату «Запоріжсталь». Підприємство одне з небагатьох в регіоні, підтримує масовий спорт, спорт вищих досягнень і особливо приділяє увагу своїм працівникам.

На церемонії відкриття спартакіади комбінату «Запоріжсталь» колону очолюють переможці попередніх змагань — працівники ливарні-механічного цеху. Кращі спортсмени комбінату пронесли прапор підприємства і запалили символічний вогонь. На параді більше тисячі робітників «Запоріжсталі». На підприємстві вже давно створили всі умови для занять фізичною культурою і спортом.

У змаганнях беруть участь збірні цехів, а це близько чотирьох тисяч робітників. Всього спартакіада налічує 11 видів спорту.

У розпалі змагання з легкої атлетики та волейболу. Переможці будуть представляти «Запоріжсталь» на спартакіаді гірників і металургів України. На всеукраїнському рівні спортсмени-запорожсталівці підтверджують високий клас. Команда підприємства становить фундамент збірної області на змаганнях профспілок.

Урочистий старт спартакіади поклав початок змагань на весь рік. Попереду азартна спортивна боротьба.