Триває капітальний ремонт однієї з головних візитівок Запоріжжя – площі Привокзальної

Реконструкція тротуару з лівого боку проведена минулого року, нині підрядник виконує роботи з протилежного боку площі.

Запоріжці наполягали на реконструкції площі Привокзальної, тому міська влада пішла назустріч побажанням людей та у 2020 році відновила ліву частину площі. На правій частині прибрали МАФи, які не відповідають вимогам Коду міста та правилам благоустрою. Та на початку березня розпочали реконструкцію території.o_1f0gg8usc6a91p6e1bfv132d1q8g36

Як розповів «Запорозькій Січі» начальник відділу дорожньо-мостового господарства департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради Максим Кущенко, роботи тривають на ділянці площею 800 кв. м. До 1 травня все має буде завершено.

– Проведено демонтаж старого асфальтового покриття, після чого буде відновлено існуючий гранітний бортовий камінь і підготовлено основу під вкладання тротуарної плитки. Вона сірого кольору, називається «Старе місто». Саме таку можна побачити з лівого боку площі, – розповів він.

Ще планується вкласти тактильну плитку, яка допомагає орієнтуватися людям з вадами зору. Також буде знижено рівень бордюрів у місцях пішохідних переходів для зручності людей з інвалідністю та мам з дитячими візочками. Також проєктом передбачене озеленення, встановлення лавок і урн. Щоб запоріжці та гості міста в комфорті і затишку могли почекати на потяг або громадський транспорт.o_1f0gg8usc6vmmso1e58iec4bp38o_1f0gg8usccfakpdm5717uel2e3d

Наразі у Запоріжжі триває реконструкція площі Запорізької. Підрядник завершив бетонування підпірних стін, щоб врятувати територію від оповзнів. Загальна довжина стін складає понад кілометр. Забетонували і частину сходових маршів оглядового майданчика. Зараз триває реалізація наступного, не менш важливого етапу – облаштування зливової каналізації, загальна довжина якої сягатиме близько 320 м.

Оновлена площа Запорізька стане частиною великого комплексу, який буде розташований на обох берегах Дніпра. Реалізація цього масштабного проєкту будівництва розрахована на кілька років.

Читайте також: Як просувається будівництво мостів у Запоріжжі – відео