За 2,5 місяці в місті вже демонтували 17 кіосків без документів

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому наголосив, що продовжить боротьбу з самовільно встановленими торговельними точками.

– Якщо ці МАФи незаконні – їх треба зносити, бо вони вже все Запоріжжя заполонили. Я не хочу, щоб ці незаконні споруди паплюжили вигляд міста і щоб там продавали запоріжцям продукти сумнівної якості, – зазначив Володимир Буряк.

Загалом міськвиконком сьогодні розглянув близько 40 проєктів щодо порушень правил благоустрою міста. 22 з них стосуються незаконних торговельних точок, 6 – рішення про знос гаражів, парканів та інших об’єктів, що порушують благоустрій міста.  В тому числі це кіоски, в яких продають продукти харчування. Жодних дозвільних документів на розміщення торговельного майданчика власники не мають, а якість продукції – під питанням.

Демонтувати незаконні кіоски почнуть через тиждень. За цей час господарі мають змогу самостійно прибрати МАФи, в іншому випадку, комунальники проведуть примусовий демонтаж.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, активну боротьбу з самовільними МАФами у Запоріжжі розпочали за дорученням мера Володимира Буряка в жовтні. За цей час демонтували вже 17 тимчасових споруд.

Читайте також:  Запоріжжя готове забрати бібліотеку для юнацтва в підпорядкування місту