20 тонн гуманітарної допомоги для громад Запорізької області, зібрані громадами Волині, прибули до обласного центру. Зараз вантаж розбирають, сортують та готовлять до відправлення волонтери Запорізького гуманітарного штабу.

Медичні препарати, харчі, одяг, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, молочні суміші і памперси – усе це найближчим часом отримають жителі запорізьких громад, які цього найбільше потребують. Фактично за один день Волинське регіональне відділення Асоціації міст України організувало збір усього необхідного.

“У таких умовах, коли важко всім, волиняне від свого щирого серця та за декілька годин зібрали допомогу запорізьким друзям, – зазначила директорка Запорізького регіонального відділення АМУ Тетяна Вощинська. – Ми визначили які саме громади потребують допомоги у першу чергу, тому що маємо інформацію, якто кажуть, з перших рук. Завдяки нашим спільним зусиллям, єднанню задля вирішення проблем, і вдаються великі добрі справи. Такі вчинки не забуваються”.

Депутат Запорізької обласної ради Аскад Ашурбеков, який займався організацією доставки гуманітарки, зазначив: “Це великий вантаж, за який ми всі дуже вдячні. У нас зараз “гаряча точка” – Пологівський район: м. Пологи, Оріхів, Комишуваха, Воздвижівка, Гуляйполе, невеликі громади – Малинівська, Федорівська. Адже їм допомога дістається трошки повільніше ніж більш великим громадам”.

Вантаж 6 Гуманітарка двір двір склад склад коробки