Володимир Буряк звернувся до запоріжців через погіршення ситуації з коронавірусом та повідомив про нові обмеження

На своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зазначив, що попри обмеження, які були встановлені в місті минулого тижня, рівень захворюваності збільшився.

– Не хочу нікого лякати, але ситуація з поширенням коронавірусу в місті критична. На сьогодні COVID виявили вже в понад сорока трьох тисяч мешканців міста, хвороба забрала життя майже тисячі людей. За цією ніби сухою статистикою стоять життя чиїхось батьків, родичів, друзів і, на жаль, навіть дітей. Вдумайтеся в ці жахливі цифри! Згадайте їх, коли наступного разу будете порушувати правила карантину! Розумію, що всі втомилися від обмежень, але хвороба прогресує надшвидкими темпами. Щодоби плюс 300-400 хворих, коли місяць тому було 100-150, – підкреслив Володимир Буряк.

Мер Запоріжжя наголосив, що медична галузь міста працює на знос. Щодня здійснюється по 200 госпіталізацій. Володимир Буряк зазначив, що подальший розвиток ситуації залежить тільки від нас самих.

Наразі в Запоріжжі активізована робота мобільних груп із перевірки дотримання правил карантину. Всі літні майданчики закладів громадського харчування, атракціони віднині закриті для відвідувачів. Громадський транспорт перевозитиме пасажирів тільки з 06:00 до 09:30 та з 16:00 до 20:00 виключно за кількістю місць для сидіння та в масках. Контроль за цим посилено. Як працюватиме транспорт у вихідні, буде повідомлено додатково – все залежатиме від ситуації з поширенням хвороби.

– Запоріжці, звертаюся до вас! І не тільки від свого імені, а й від імені медиків, які на межі можливостей! Давайте разом докладемо всіх зусиль, щоб розірвати це коло та якомога швидше вийти з червоної зони! Разом ми зможемо зробити все можливе, щоб якнайменше людей захворіли та потрапили в лікарні, – наголосив Володимир Буряк.